Hakkımızda


TUDER
, Tokat turizmini geliştirmeyi hedefine koymuş gönüllülerin Sn. Erol OKAN‘ın (merhum) başkanlığında 5 Ekim 2010’da kurulmuş ve Tokat’ın turizm dinamiklerini ortaya çıkarılması, bu yolla girişimcilere ve bu şehirde yaşayanlara, büyümeleri, gelişmeleri için enerji ve cesaret veren cesur bir yolculuğa çıkma kararı vermiştir.Amacımız turizm alanında şehrimizdeki bireylerin ve toplumumuzun yaşamında kolaylıkla ayırt edebileceği bir fark yaratmaktır.941114_610962805588589_364416459_n


VİZYONUMUZ:

6000 yıllık tarihe, son derece zengin tarihi, kültürel, jeolojik mirasa, doğal güzelliklere, değerlere ve turizm çeşitliliğine sahip şehrimizin önce yöremizde, sonra Türkiye’de, daha sonra da dünya platformunda ve hak ettiği yeri almasını sağlamaktır.


MİSYONUMUZ:

Tokat’ı yansıta bilecek bir sembol oluşturarak, zamanla marka haline dönüştürmek ve son derece zengin turizm potansiyeline sahip şehrimizde
ilgili kurum ve kuruluşlarla birlikte, sağlıklı bir planlama ve projelendirme yaparak şehrimizin var olan turizm potansiyelinden en yüksek verimi almasını, böylelikle bölge ekonomisine katkı sağlamaktır.


TUDER, Tokat turizmini geliştirmeyi hedefine koymuş gönüllülerin Sn. Erol OKAN’ın (merhum) başkanlığında kurulmuş ve Tokat’ın turizm dinamiklerini ortaya çıkarılması, bu yolla girişimcilere ve bu şehirde yaşayanlara, büyümeleri, gelişmeleri için enerji ve cesaret veren cesur bir yolculuğa çıkma kararı vermiştir.
Amacımız turizm alanında şehrimizdeki bireylerin ve toplumumuzun yaşamında kolaylıkla ayırt edebileceği bir fark yaratmaktır.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Dernek Başkanı: Kadir ÖZBİLGİN (Gazeteci)

Başkan Yardımcısı: Selim ÇAKAR (GOÜ Öğretim Görevlisi)

Üye: S. Zeki ÖZDİLEK (Tokat Haber İmtiyaz Sahibi)
Üye: Bilge AÇIKKAPI (Eczacı )
Üye: Doç. Dr. Köksal PABUÇCU (GOÜ Öğretim Üyesi)
Üye: Hakan SARICANOĞLU (Tokat Seyahat Kalite Müdürü)
Üye: Dr. Enver GERVAN (Doktor)

YEDEK

Üye: Hüseyin KÖMÜR
Üye: Av. Süleyman KAYA (Avukat)
Üye: Kemal ÖZDİLEK(Gazeteci)
Üye: Emine ÇİÇEK(Gazeteci)
Üye: Murat DAĞCIOĞLU(Esnaf)
Üye: Lütfi ELMACIOĞLU
Üye: Derya ARSAL (Sigortacı)

DENETLEME KURULU

Mehmet BEKÇİ (TESOB Başkanı)
Bilal DURMAZ (Doktor Medical Park)
Murat ONUR (Kanal 60 TV Genel Müdürü)

YEDEK

İhsan TUNÇ (Oda Başkanı)
M. Rüştü KARAMAN
Muhlis YEŞİLYURT